EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Andrzejkowe (Wierszyki)

Andrzejkowe Wierszyki

Listopadowe święto, jakim są Andrzejki, to idealna okazja do przedstawienia utworów, jakimi są wierszyki dla dzieci. Recytowane łatwe i zabawne rymowanki zawsze dopełniają każdą imprezę. Może zorganizujesz konkurs na najlepsze krótkie wiersze na Andrzejki?…

Jeśli nie masz pomysłu na andrzejkowe wierszyki, możesz skorzystać z tych, które proponowane są przez nas w tej kategorii. Utwory, które tutaj znajdziesz, bezpośrednio dotyczą Andrzejek, dlatego właśnie możesz nie tylko je recytować, ale na przykład umieścić je na plakatach, które zapraszałyby Twoich znajomych na imprezę andrzejkową. Plakaty takie znajdziesz w innej kategorii, która również dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Rymowanki dla dzieci, które tutaj znajdziesz, to dostosowane specjalnie do dzieci utwory, krótkie wierszyki które z pewnością będą łatwe nie tylko do zrozumienia, ale i do nauki. Przyniosą dzieciom dużo śmiechu i radości. A może poćwiczycie czytanie, wykorzystując do tego andrzejkowe wierszyki dla najmłodszych? Życzymy niezapomnianej zabawy!