EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Napisy (Andrzejki)

Napisy do druku na Andrzejki

Napis na Andrzejki to bardzo ważna sprawa! Wszak ten dzień to nie byle jakie święto. Z tej okazji warto przygotować efektowną gazetkę. Możesz na niej na przykład przedstawić andrzejkowe zwyczaje, których jest naprawdę bardzo dużo. Napisy do druku, które znajdziesz w tej kategorii, są całkowicie darmowe i możesz wydrukować je bezpośrednio z naszej strony internetowej, nie ściągając ich na dysk swojego komputera – to proste, prawda?

Znajdziesz tutaj napisy w kilku kolorach. Jeśli żaden z nich Ci nie pasuje, proponujemy również opcję konturu, który po wydrukowaniu możesz samodzielnie wypełnić kolorami, które sam wybierzesz. Użyj do tego kredek albo pisaków. Jeśli wolisz farby, również możesz je wykorzystać. Tutaj liczy się tylko Twoja kreatywność i pomysłowość.

Napisy na Andrzejki pięknie wyglądają nie tylko na szkolnej lub przedszkolnej gazetce. Możesz namówić swoich przyjaciół na wypełnienie całej sali dekoracjami z okazji andrzejek, wykorzystując do tego nie tylko napisy, ale także inne dekoracje, które znajdziesz w innych kategoriach dostępnych na naszej stronie internetowej. Baw się dobrze!