EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Plakat do druku: na Dzień Pizzy A4 i XXL 1

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Ten plakat celebruje Dzień Pizzy z wyjątkowym rozmachem – prezentując szefa kuchni w akcie triumfalnego wyjmowania złocistej pizzy na tle śmiałego, czerwonego napisu „Dzień Pizzy”. To obraz, który przywołuje ducha kulinarnego święta, zapraszając do wzięcia udziału w kreatywnym i radosnym akcie przygotowywania oraz degustacji pizzy.

Idealny do zawieszenia na ścianie w klasie, kuchni szkolnej czy domowym jadalnym zakątku, ten plakat może służyć jako:

– Wizualny przyciągacz uwagi: Atrakcyjny i kolorowy, z pewnością przyciągnie wzrok dzieci i stanie się centrum uwagi podczas obchodów Dnia Pizzy.

– Inspiracja do działania: Może motywować do organizacji tematycznych lekcji o historii pizzy, o matematyce przy podziale pizzy na równe części, czy o zdrowym żywieniu, dyskutując o składnikach.

– Punkt startowy do aktywności: Niech będzie to znak dla dzieci, że nadszedł czas, aby wcielić się w rolę małych kucharzy i stworzyć własne pizzowe arcydzieła z papieru, ciasta lub innych dostępnych materiałów.

Wydrukowanie tego plakatu w formacie A4 lub XXL to prosty sposób na wprowadzenie uczniów w świat gastronomii, ucząc ich jednocześnie o wielu aspektach związanych z jedzeniem, kulturą i wspólnym celebrowaniem posiłków.

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest