EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dyplom za osiągnięcia z języka angielskiego

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Przygotowaliśmy wyjątkowy dyplom, który ma na celu wyróżnienie uczniów za ich osiągnięcia w nauce języka angielskiego. Ten dyplom został zaprojektowany z myślą o podkreśleniu ważności globalnego komunikowania się oraz inspiracji, jaką niesie ze sobą znajomość języka angielskiego. Zawiera on motywy związane z kulturą anglojęzyczną, takie jak znane zabytki krajów anglojęzycznych, motywy literackie oraz ikony popularnej kultury.

Dyplom za osiągnięcia z języka angielskiego może być przyznawany za:

– Doskonałość w nauce języka angielskiego – dla uczniów, którzy osiągnęli wyjątkowe wyniki i wykazali się znakomitą znajomością języka.

– Sukcesy w konkursach językowych – jako uznanie za zdobycie nagród i wyróżnień w konkursach języka angielskiego na poziomie szkolnym, regionalnym czy nawet międzynarodowym.

– Aktywny udział w projektach międzynarodowych – dla uczniów angażujących się w wymiany studenckie, projekty międzynarodowe lub inne inicjatywy promujące komunikację w języku angielskim.

– Postępy w nauce – jako docenienie znacznej poprawy umiejętności językowych i zaangażowania w proces nauki.

– Pomoc kolegom w nauce – wyróżnienie uczniów, którzy nie tylko sami osiągają sukcesy, ale także wspierają swoich kolegów w nauce języka angielskiego.

– Zaangażowanie w działalność kółek językowych – dla tych, którzy aktywnie uczestniczą w kółkach językowych, klubach dyskusyjnych i innych formach dodatkowej nauki języka angielskiego.

Dyplom ten jest łatwy w personalizacji, co umożliwia nauczycielom i opiekunom dopasowanie go do indywidualnych osiągnięć i potrzeb każdego ucznia. Jest to wspaniały sposób, aby docenić ciężką pracę uczniów i ich entuzjazm dla nauki języka angielskiego, a także zainspirować ich do dalszego rozwijania swoich umiejętności językowych i kulturowych. Zachęcamy do wykorzystania tego dyplomu jako formy uznania i motywacji dla uczniów, którzy wykazali się w nauce języka angielskiego.

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu.

7 komentarzy

 1. Dzień dobry. Nie widzę opcji edycji dyplomów. Jedynie wydruk, bez opcji wypełnienia dyplomu ;(

  Odpowiedz
 2. Jak mam wydrukować dyplom?

  Odpowiedz
 3. Bardzo ciekawe dyplomy 🙂 A czy te angielskie też można edytować ? 🙂

  Odpowiedz
 4. good job

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest