EduZabawyLogo

Matematyka (Karty pracy, Klasa 1)

Karty pracy do druku:

Karty pracy z matematyki dla klasy 1 do wydrukowania

Postanowiliśmy stworzyć zupełnie nowy dział, mamy nadzieję, że spotka się z Waszym zainteresowaniem i co najważniejsze pomoże dzieciom w klasie 1, ich rodzicom i nauczycielom w przekazaniu i zrozumieniu matematyki. Postaramy się na bieżąco dodawać zadania, ćwiczenia i kolorowanki matematyczne tak aby zapewnić Wam stały dostęp do nowych materiałów. 

Zacznijmy od podstaw matematyki takich jak dodawanie i odejmowanie najpierw w zakresie 10, 20 i potem 100. Karty pracy do wypełnienia pisemnie, w jedną niewiadomą, należy pokolorować przedmioty według polecenia. Dzięki tym zadaniom z matematyki dla uczniów klasy 1 dzieci w przyjemny sposób wykonywać będą ćwiczenia poprawiające ich umiejętności nauki liczenia. Matematyka może być przytłaczająca szczególnie na początku drogi edukacyjnej, jednak wszelkie zadania do pokolorowania i dodawania mogą uprzyjemnić naukę.

Zbiór kart pracy do druku dla uczniów klasy 1 zawiera darmowe i wartościowe szablony, które będą przydatne zarówno nauczycielom jak i rodzicom podczas pracy z dzieckiem w domu. Logiczne myślenie, spostrzegawczość, urozmaicone ćwiczenia to wszystko sprawi, że nauka będzie o wiele ciekawsza!

Pomożemy dzieciom rozwiązywać problemy z dodawaniem i odejmowaniem w zakresie 10, 20, 50 i 100 rozszerzać wiedzę z zakresu sekwencji liczenia, rozumieć wartości liczbowe, mierzyć długość i porównywać rozmiary, określać czas, liczyć pieniądze. Nasze darmowe karty pracy dla klasy 1 z matematyki są idealne dla dzieci.

Znajdziecie u nas również karty pracy z logicznego myślenia, gdzie zadaniem dziecka będzie powtórzenie wzoru, sekwencji albo pokolorowanie odpowiednich pól. Fantastyczne zadania i szablony kart pracy dla uczniów klasy 1. Mamy nadzieję, że zabawa z nami będzie fascynująca.

Jeśli macie pomysł jaką kategorie, albo jakie zadania dla dzieci do druku jeszcze dodać napiszcie do nas koniecznie. Postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom.

Karty pracy do dla dzieci w wieku 4, 5, 6 i 7 lat.

Nasze darmowe zadania z matematyki sprawiają, że nauka będzie przyjemnością, będzie również wciągająca! Niezależnie od tego, czy szukasz bezpłatnych materiałów do wydrukowania, czy zadań i ćwiczeń w postaci kart pracy dla uczniów klas 1-3, znajdziesz tu wiele praktycznych i zabawnych sposobów, dzięki którym dzieci mogą uczyć się pojęć matematycznych i rozwijać rozumienie i znaczenie liczb. Są idealne do kółek matematycznych, nauki w małych grupach, do szkoły domowej na lekcję matematyki lub po prostu dla zabawy!

Zajęcia matematyczne dla dzieci w przedszkolu, zerówce oraz w klasie 1.

Jeśli szukasz zadań, ćwiczeń i kart pracy dla dzieci z pierwszej klasy z matematyki przejrzyj dokładnie zawartość tej strony. Znajdziesz tu ogromny zbiór wszystkich najlepszych ćwiczeń matematycznych, jakie wykonaliśmy, posortowanych według kategorii, dzięki czemu możesz szybko znaleźć to, czego szukasz.

Dostępne są materiały do druku z matematyki i ćwiczenia praktyczne dla przedszkolaków, uczniów zerówek i klasy 1 szkoły podstawowej. Od liczenia, przez rozumienie liczb, dodawanie i odejmowanie, kształty, zadania na logiczne myślenie dla dzieci.

Czego naucza się dzieci w klasie 1?

W klasie 1 dzieci na matematyce w zasadzie uczą się głównie liczenia, mierzenia, określania czasu, dodawania i odejmowania. Karty pracy z matematyki dla dzieci sprawiają, że bardziej interesujące jest poznanie tych pojęcia. Nasza szablony i ćwiczenia obejmują naukę liczenia, przedstawiania liczb za pomocą obrazów, dodawanie i odejmowanie za pomocą linii, identyfikowanie i nazywanie kształtów i rozmiarów, odczytywanie czasu na zegarze, aby określić godzinę itp. 

Sprawdź także gry matematyczne online dla klasy 1, aby urozmaicić zajęcia.

Polecamy także ćwiczenia interaktywne,

zadania i quizy online dla uczniów klas 1.

Zobacz:

Quizy matematyczne dla klasy 1

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama: