EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Gry wyścigowe (Gry online)

Gry wyścigowe, bez rejestracji, dla dzieci

W naszej kolekcji gier wyścigowych dla dzieci online znajdziesz najszybsze samochody świata. To Twoja szansa na prowadzenie samochodu NASCAR lub wyścigówki Formuły 1. Możesz rywalizować zarówno z prawdziwymi graczami z całego świata, jak i wirtualnymi mistrzami wyścigów. Aby zdobyć złoty medal, ścigaj się po owalnych torach, torach wyścigowych, krętych torach i opuszczonych autostradach. Dozwolone są tu tylko najszybsze samochody; zabronione są ciężarówki, quady lub motocykle!

Możesz używać Ferrari, Lamborghini i innych luksusowych samochodów. Sprawdź swoje umiejętności jazdy, próbując dotrzeć do mety w Bugatti Veyron.

Alternatywnie, weź udział w wyścigu ulicznym online, używając importowanych japońskich pojazdów. Możesz utrzymać prędkość maksymalną, stosując praktyczne techniki, takie jak pokonywanie ciasnych zakrętów. Możesz przeciągać się za zawodnikami w wyścigach NASCAR, zanim ich wyprzedzisz. W naszych grach wyścigowych dla chłopców możesz cieszyć się komfortem automatycznej skrzyni biegów lub zasiąść za kierownicą i przyspieszyć szybciej niż kiedykolwiek.

Przegląd gier wyścigowych

W naszej darmowej kolekcji najlepszych gier wyścigowych online zwiększaj obroty silników swoich samochodów wyścigowych. Grając w te darmowe gry wyścigowe online, poczujesz ten sam pośpiech, niezależnie od tego, czy Twoim celem jest rozgrzewka przed wyścigami samochodowymi, czy wygranie flagi w szachownicę!

doskonały zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Ciekawostki z gier wyścigowych, które są zabawne

– Pierwsze wyścigowe gry wideo zostały wydane w 1974 roku. Pierwotnie były to gry wyścigowe, ale od tego czasu opracowano wiele różnych gatunków gier wyścigowych, w tym gry wyścigowe, wyścigi motocyklowe i wiele innych.

– Czarno-biała grafika o niskiej rozdzielczości została wykorzystana do stworzenia pierwszych wyścigowych gier wideo.

– E-sport umożliwił ci zostanie profesjonalistą w wyścigowych grach wideo. Co roku odbywają się mistrzostwa świata w grach wyścigowych, wśród których największą popularnością cieszą się zawody w kategorii gier wyścigowych.

– Ze względu na szybki refleks wymagany w grach wyścigowych naukowcy z University of Rochester postawili hipotezę, że granie w gry wyścigowe, zwłaszcza te z udziałem samochodów, może poprawić twoje umiejętności prowadzenia pojazdu. Co to za gra umysłowa!

Zobacz też inne nasze działy z grami online: