Plakaty (Dzień kosmosu)

Plakaty A4 i XXL do druku na Dzień Kosmosu

Dzień Kosmosu to ulubione święto Małych Odkrywców. Z tej okazji warto zrobić zajęcia, które przybliżą im ogrom wszechświata i to, jak fantastyczne są odległe planety i błyszczące gwiazdy. Pomogą Ci w tym plakaty, które zaprojektowaliśmy specjalnie na ten dzień. Proponowane przez nas grafiki do druku PDF są całkowicie darmowe, także bez problemu wydrukujesz je wszystkie. Plakaty dostępne są w dwóch rozmiarach: klasycznym A4, a także zupełnie nowym, XXL, który po wydrukowaniu jest duży na kilka standardowych kartek z klasycznej drukarki – to tworzy naprawdę duży, szczegółowy plakat!

Plakat na Dzień Kosmosu może być świetną inspiracją na gazetkę szkolną. Wspaniale sprawdzi się jako jej centrum, ale możesz równie dobrze powycinać z niego planety, gwiazdy i inne elementy, tworząc małą wersję wielkiego wszechświata w klasie szkolnej czy przedszkolnej sali. 

Plakaty na Dzień Kosmosu z pewnością zainteresują najmłodszych odkrywców. Podczas ich oglądania, uzupełnij je od dodatkowy komentarz – taka forma noga nauki z pewnością im się spodoba i będzie wyjątkowo owocna.

Pin It on Pinterest