EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Egzamin ósmoklasisty (Quizy)

Quizy: Egzamin ósmoklasisty

Powyżej przedstawiamy egzaminy ósmoklasisty z matematyki, języka polskiego oraz języka angielskiego, które odbyły się z minionych latach. Wszystkie egzaminy można rozwiązać na naszej stronie a następnie zobaczyć podsumowanie z zaznaczonymi odpowiedziami. Poprawne odpowiedzi w zadaniach zamkniętych (np. wielokrotny wybór) lub prostych zadaniach z lukami są punktowane. Zadania, w których należy udzielić odpowiedzi opisowej powinien sprawdzić nauczyciel, rodzic, lub opiekun. Po rozwiązaniu egzaminu online można pobrać plik PDF z podsumowaniem i zaznaczonymi odpowiedziami.

Mamy nadzieję, że rozwiązanie kilku takich próbnych egzaminów przyczyni się do tego abyście otrzymali lepszy wynik w swoim egzaminie. Powodzenia!

Egzamin ósmoklasisty to bardzo ważny test, dla osób, które kończą szkołę podstawową. Nie da się nie zdać tego egzaminu, jednakże w dużej mierze jego wynik decyduje o tym, w jakiej szkole uczeń będzie kontynuował naukę. Przystąpienie do egzaminu jest warunkiem koniecznym do ukończenia szkoły. Nieważne jest to, jaki próg punktowy zostanie osiągnięty, ponieważ nie ma takiego minimalnego wymogu. Z tego powodu stworzyliśmy specjalny zestaw zadań, który doskonale nada się do ćwiczenia przed właściwym egzaminem. Posiadamy zgromadzone w poszczególne grupy zadania, które decydują o nauce matematyki, ale także inny przedmiotów takich jak polski, angielski. Zadania te można robić samodzielnie, ponieważ dostaniesz informacje na temat odpowiedzi po każdym pojedynczym przykładzie, a na sam koniec można wydrukować podsumowanie z odpowiedziami. Naszej platformie eduzabawy.com bardzo zależy, aby uczniom poszło jak najlepiej. Dlatego też rozszerzamy swoje horyzonty i umieszczamy na naszej stronie każdego rodzaju quizy dla uczniów klas 8, które pomogą w nauce do egzaminu kontrolnego. Wszystkie te zadania są darmowe i nie trzeba się rejestrować na tej stronie.  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi quizami znajdującymi się na platformie. Z nami matematyka nie będzie straszna! Może zaprzyjaźnisz się z nią i zdobędziesz wysoki wynik na egzaminie ósmoklasisty? Dobrze, abyś poświęcił trochę więcej czasu na naukę, ponieważ to, czego nauczysz się teraz, na pewno przyda Ci się w dalszych latach edukacji.

Inne przydatne zadania, ćwiczenia i quizy: