Przedstawiamy: Plansze dydaktyczne: Alfabet.

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Plansze dydaktyczne: Alfabet

 

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu. Kliknij miniaturę aby zobaczyć większy podgląd.

Szukałaś planszy demonstracyjnej albo plakatu pod roku z alfabetem? 

Przygotowaliśmy alfabet do wydrukowania w formie planszy edukacyjnej w rozmiarze A4 oraz jako duży plakat w rozmiarze XXL. Obydwa szablony są do darmowego wydrukowania i do wykorzystania podczas pracy z dziećmi i nauki literek.

Możesz ten plakat wykorzystać na zajęciach przedszkolnych lub w klasach 1, 2 i 3. Jeśli szukasz kart pracy do druku z alfabetem dla dzieci to również je u nas znajdziesz.

Celem tej strony jest zapewnienie różnorodnych szablonów do darmowego drukowania, dzięki tym plakatom nauczyciele mogą stworzyć śliczną dekorację edukacyjną w swojej klasie. Jeśli są jakieś drukowalne alfabety, które chciałbyś dodać do tej strony, daj nam koniecznie znać.

Posiadanie prostej, kolorowej i efektownej tabeli z alfabetem, która jest dostępna dla uczniów i przedszkolaków może znacznie pomóc w zapamiętywaniu liter. Zawieś tablicę z alfabetem na ścianie, laminowaną kopię trzymaj na stole lub wsuń ją z przodu zeszytu do pisania, jeśli z niej korzystasz.

Uczniowie w domu i nauczyciele w klasach używają różnych metod pisania odręcznego, więc oferuję generator, dzięki któremu stworzysz cudne karty pracy do pisania po śladzie w postaci liter.

Jak w zabawny sposób uczyć alfabetu przedszkolaki?

Jak zrobić ładny alfabet dla dzieci do druku?

My zrobiliśmy to za Ciebie. Ładna plansza z kolorowymi literami alfabetu do wydrukowania tak aby dzieci mogły z niego korzystać kiedy tylko będzie im potrzebny. 

Łatwym sposobem na rozpoczęcie nauki alfabetu przez zabawę jest granie w gry słowne.