EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Nauka pisania litery A: karty pracy do druku

Nauka liter dla dzieci

Nauka liter dla dzieci

Nauka pisania liter – filmy z kierunkiem pisania

Nauka pisania liter – filmy z kierunkiem pisania

Nauka pisania litery A: karty pracy do druku

Bezpłatne szablony i wzory do druku do nauki pisania litery A. Nasze karty pracy z alfabetem do wydrukowania są idealne dla uczniów w każdym wieku. Przedszkolaki, uczniowie klasy 1, 2 i 3 oraz dzieci podczas zajęć. Znajdziesz tu mnóstwo świetnych materiałów z literami alfabetu. W tym dziale przedstawiamy literkę A i a. Karty pracy z alfabetem, dzieci ćwiczą pisanie w linii, dodatkowo mają obrazek pomocniczy, a jak aparat, gdzie mogą kreślić literę wielką i małą A i a po śladzie. Są też szablony z konturem litery drukowanej i pisanej. Można je wykleić, pokolorować i wyciąć. Kolorowanka z literą A to świetny pomysł na wprowadzenie tej litery.   

Dzięki naszej karcie pracy i planszy do druku z literą A Twoi uczniowie nauczą się ważnych umiejętności, takich jak rozpoznawanie liter, tworzenie liter i kolejność ich kreślenia, identyfikacji wielkich i małych liter, śledzenie po linii, zdolności motorycznych. Świetne dla starszych dzieci, które potrzebują pracy dodatkowej i terapii zajęciowej.

Nauka pisania, kolorowanie, plansza dydaktyczna litery A do druku za darmo.

Nasze materiały do nauki alfabetu pomogą maluchom w poprawnym chwycie ołówkowym. Co ciekawe, dzieci będą bardzo zadowolone podczas nauki pisania litery A a. 

EduZabawy.com zawsze starają się tworzyć materiały, które sprzyjają doskonaleniu umiejętności dzieci, a ponadto łączą edukację z radością i zabawą. W tym dziale przedstawiliśmy kilka różnych form nauki litery A a do wydrukowania, po pierwsze, dzieci będą śledzić wzrokiem i palcem wygląd wielkiej litery A i małej litery a. Następnie poznają obie formy litery A, dużą i małą. Wreszcie, po znalezieniu wszystkich liter Aa, mogą je pokolorować.

Litera A karty pracy do wydrukowania, bezpłatnie. 

W tym dziale przedstawiliśmy niesamowite, darmowe szablony alfabetyczne do druku dla litery A i a. Dzieci uczą się dzięki nim i nabywają następujących umiejętności:

  • rozwijanie umiejętności motorycznych i umiejętności pisania,
  • nauka pisania litery A a,
  • rozpoznawanie wielkich i małych liter A a,
  • kolorowanka litera A-a do druku.
  • alfabet, litera a kierunek pisania
 

 

 

 

 

 

Zobacz też: