EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Plansza edukacyjna: litera A z kierunkiem pisania

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Polecamy generator nauki pisania po śladzie

Na naszej stronie przygotowaliśmy specjalnie dla Was, drodzy użytkownicy, planszę edukacyjną przedstawiającą literę A z zaznaczonym kierunkiem pisania. Jest to niezastąpiona pomoc dla wszystkich małych uczniów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z pisaniem. Wyraźne strzałki pokazujące kierunek kreślenia każdej linii ułatwiają zapamiętanie prawidłowej techniki pisania tej samogłoski.

Dzięki temu narzędziu, które możecie wydrukować za darmo w formacie PDF, dzieci szybko nauczą się, jak poprawnie pisać literę A, zarówno w wersji wielkiej, jak i małej. Ta wizualna wskazówka pomaga również w utrzymaniu odpowiedniej wielkości i proporcji litery, co jest kluczowe w początkowym etapie nauki pisania.

Na waszą prośbę, nasza strona edukacyjna stawia na proste i intuicyjne rozwiązania. Chcemy, aby nasze materiały były praktyczne i przyjazne dla dzieci, dlatego stworzyliśmy tę planszę z myślą o różnych stylach uczenia się. Plansza może być wykorzystana nie tylko podczas lekcji, ale i w domowym zaciszu, gdzie rodzice mogą wspierać rozwój pisania swoich pociech.

Zachęcamy do włączenia tej planszy do codziennej praktyki edukacyjnej i udekorowania nią przestrzeni szkolnej lub domowej, by codziennie inspirować dzieci do ćwiczenia pięknego pisania. To kolejny krok, by nauka była zarówno efektywna, jak i pełna radości.

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu.

Plansza edukacyjna: litera A z kierunkiem pisania

1 komentarz

  1. Super materiały. Wydrukuję moim córkom, żeby ćwiczyły w domowym zaciszu.

    Dobra robota <3

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest