EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Nauka pisania litery B: karty pracy do druku

Nauka liter dla dzieci

Nauka liter dla dzieci

Nauka pisania liter – filmy z kierunkiem pisania

Nauka pisania liter – filmy z kierunkiem pisania

Nauka pisania litery B: karty pracy do druku

Znajdziecie tu wszystko czego potrzeba aby nauczyć dziecko pisać literę „b”, utrwalić tę nową umiejętność i to w ciekawy i zabawny sposób. Przygotowaliśmy plansze demonstracyjne z kierunkiem pisania wielkiej i małej litery. Do tego dostępny w pliku PDF gotowym do druku jest także kontur litery w stylu pisanym i drukowanym. Co więcej, możesz tu znaleźć niebieską literę B do stworzenia alfabetu szorstkiego, zgodnego z pedagogiką Montessori. Są tu także karty pracy do nauki pisania po śladzie, oraz na koniec kolorowanki z literą B. Jeśli uważasz, że to wszystko jeszcze za mało, zachęcamy do skorzystania z naszych darmowych generatorów kart pracy.

Darmowe karty pracy i szablony do nauki litery B.

Szablony z literami idealnie pasują dla młodszych dzieci, dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów pierwszej, drugiej i trzeciej klasy.

Te plansze alfabetyczne dla przedszkolaków i uczniów pomogą im poprawić ich pismo ręczne. Ponadto będą ćwiczyć naukę kreślenia i pisanie litery B b, aby opanować w końcu pisanie alfabetu.

Nasze darmowe karty pracy z literą B do druku dla przedszkolaków pomogą dzieciom ćwiczyć rysowanie litery B, ponadto mogą ją pokolorować.

Pobierz i wydrukuj ten niesamowity, bezpłatny arkusz do nauki litery b i pozwól swoim dzieciom opanować pisanie alfabetu z zabawą!

Młodsi uczniowie mogą nauczyć się i zdobyć następujące umiejętności:

  • rozwijanie umiejętności motorycznych i umiejętności pisania,
  • nauka pisania litery B b,
  • rozpoznawanie wielkich i małych liter B b,
  • kolorowanka litera B – b do druku.
  • litera b kierunek pisania

Zobacz też: