Napisy (Dzień wiedzy o pingwinach)

Napisy do druku na Dzień wiedzy o pingwinach

Napis na Dzień Wiedzy o Pingwinach to ozdoba, która obowiązkowo musi zaistnieć na gazetce, którą przygotowujecie w styczniu! Ten dzień uczy nas, jak bardzo ciekawymi zwierzętami są pingwiny i jak bardzo są dla nas istotne. Z tej okazji przygotuj z przyjaciółmi piękną gazetkę na tablicy. Na samym środku lub w innym wybranym przez Was miejscu umieśćcie napis, który najbardziej się Wam podoba. Który wybierzecie? Ten, który jest już pokolorowany? A może wolicie sami go pokolorować? Decyzję pozostawiamy Wam!

Nasze napisy na Dzień Wiedzy o Pingwinach to pliki do druku (PDF), które wydrukujesz wprost z naszej strony internetowej, bez potrzeby ściągania ich na dysk Twojego komputera. Dodatkowo, warto wspomnieć, że zrobisz to całkowicie za darmo! Dzięki temu możesz wydrukować wszystkie napisy, które Ci się podobają i umieścić je nawet w kilku miejscach.

Pingwiny to bardzo ciekawe zwierzęta. Przygotuj razem z koleżankami i kolegami dekorację, która przybliży innym te zwierzęta. Do wykonania takiej ozdoby możesz wykorzystać inne dekoracje związane z pingwinami, które znajdziesz w innych kategoriach na naszej stronie internetowej. 

Pin It on Pinterest