Przedstawiamy: Plansze dydaktyczne: Nazwy miesięcy.

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Plansze dydaktyczne: Nazwy miesięcy

 

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu. Kliknij miniaturę aby zobaczyć większy podgląd.

Nazwy miesięcy do druku jako śliczny plakat do powieszenia w klasie w szkole albo w sali w przedszkolu. Darmowe pomoc edukacyjna stworzona z myślą o dzieciach.

Podobnie jak dni tygodnia, nazwy miesięcy są obowiązkową lekcją dla dzieci, które uczą się zapisywać datę w zeszycie. Każdy miesiąc jest wyjątkowy pod względem pogody, co sprawia, że ​​jest bardzo zabawne i łatwe do zapamiętania. Poniżej przedstawiamy śliczny plakat z nazwami miesięcy który pomoże dzieciom w ich nauce.

Po wydrukowaniu plakat z miesiącami będzie służył Ci przez długi czas. Możesz wybrać wersję normalną A4 albo plakat dydaktyczny w wersji XXL. Obydwie dostępne za darmo. 

Połącz go z plakatem z dniami tygodnia, aby określić datę, a następnie wskaż na kolejnym plakacie pogodę i śliczny i prosty kalendarz pogodowy masz gotowy. Nauka poszczególnych miesięcy występujących po sobie nie jest łatwa, jeśli jednak dzieci będą mogły spoglądać na plakat tak często jak będą potrzebować szybko się ich nauczą. Bez wątpienia będą wspaniałym narzędziem do nauki.

Nazwy miesięcy jako plakat do druku

Skorzystaj z tego plakatu, sprawdź również pozostałe nasze plansze i tablice edukacyjne do wydrukowania i stwórz piękna edukacyjną dekorację w swojej klasie. Przedszkolaki oraz uczniowie klas 1, 2 i 3 docenią Twoje starania.