EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Laurki dla Dziadka (8 szablonów

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Jeśli szukasz oryginalnych i pełnych ciepła laurek na Dzień Dziadka, mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Oferujemy zestaw 7 różnorodnych, kolorowych szablonów laurek, które są dostępne za darmo w formacie PDF. To doskonały i prosty sposób, aby umożliwić dzieciom stworzenie osobistej i wyjątkowej niespodzianki dla ich dziadków. Na laurce możesz napisać wierszyk dla dziadka.

Każda laurka do druku została zaprojektowana tak, aby pobudzać kreatywność dzieci i umożliwić im wyrażenie własnych uczuć oraz życzeń. W dodatku, prace plastyczne na Dzień Dziadka takie jak kolorowanie, wycinanie i dekorowanie laurek wspierają rozwój zdolności manualnych oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Szablony laurek są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również łatwe w użyciu – wystarczy wydrukować i gotowe! Są one świetną propozycją dla rodziców i nauczycieli, którzy chcą zorganizować zajęcia edukacyjne lub potrzebują materiałów do dekoracji sali przedszkolnej, klasy czy korytarza szkolnego z okazji Dnia Dziadka.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby za darmo wydrukować laurki dla dzieci i sprawić, że ten Dzień Dziadka będzie naprawdę niezapomniany. To także wspaniała okazja, by przekazać ważne wartości – szacunek, miłość i wdzięczność wobec starszego pokolenia. Zapraszamy do korzystania z naszych szablonów i cieszenia się ich zaletami edukacyjnymi oraz dekoracyjnymi!

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu. Kliknij miniaturę aby zobaczyć większy podgląd.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest