EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Laurki dla dziadków (7 szablonów)

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Szukasz wyjątkowego sposobu, aby uczcić Dzień Babci i Dziadka? Oto nasze kolorowe laurki – idealne do druku, które sprawią radość każdemu dziadkowi i babci! Zapewniamy bezpłatne szablony laurki do druku w formacie PDF, co gwarantuje łatwość użycia oraz doskonałą jakość. To nie tylko praktyczny, ale i serdeczny gest, który dzieci mogą przygotować dla swoich najbliższych.

Nasze laurki dla dzieci są dostępne za darmo i zostały zaprojektowane z myślą o kreatywności oraz edukacyjnej wartości takich aktywności. Dzieci mają możliwość nie tylko własnoręcznego złożenia życzeń, ale także rozwijania swoich zdolności plastycznych i motorycznych. Wydrukuj nasze laurki dla dziadków i przekonaj się, jak łatwo można wprowadzić element kreatywności i osobistego zaangażowania w to święto.

Każda laurka to szansa na rozwijanie wyobraźni dziecka, a także idealna okazja do rozmowy o rodzinie i znaczeniu bliskich relacji. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i wybierz nasze laurki do druku – doskonałe do dekorowania sali przedszkolnej, klasy, czy nawet do ozdobienia sceny podczas szkolnych przedstawień. Świętujcie razem z nami Dzień Babci i Dziadka w sposób wyjątkowy i niezapomniany! Na laurce możesz napisać wierszyk dla babci.

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu. Kliknij miniaturę aby zobaczyć większy podgląd.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest