EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Plakaty (Dzień ZIemi)

Plakaty A4 i XXL do druku na Dzień ZIemi

Nic nie zwróci uwagi na Dzień Ziemi tak bardzo jak… plakaty! Na naszej stronie internetowej znajdziesz plakaty do druku (PDF) zaprojektowane specjalnie na tę okazję. Dostępne są one w dwóch rozmiarach – tradycyjnym A4, a także bardzo dużym XXL, który zawiera w sobie aż cztery klasyczne kartki! Oznacza to, że będzie wprost idealnym plakatem informującym o Dniu Ziemi, a także o organizowanych z tej okazji zabawach i konkursach!

Mniejsze plakaty to inspiracja na gazetkę szkolną. Idealnie pasują do napisów na Dzień Ziemi, które znajdziesz w innej kategorii na naszej stronie www. Jeśli chodzi o plakaty, znajdziesz tu grafiki przedstawiające rozmaite scenki związane z planetą Ziemią, a także z bardzo istotnym recyklingiem. Wydrukujesz je zupełnie za darmo, a do tego wyjątkowo szybko. Aby to zrobić, nie musisz ściągać plików PDF z plakatami na dysk swojego komputera – wystarczy wydrukować je wprost z naszej strony internetowej! 

Plakaty przydają się nie tylko do dekoracji, ale również do wcześniej wspomnianej informacji. Warto przygotować konkursy z okazji Dnia Ziemi i poinformować o nich dzieci właśnie poprzez zamieszczenie na plakatach kwestii takich jak na przykład miejsce i czas. Dzień Ziemi to wesołe święto! Ucz dzieci poprzez zabawę jak dbać o naszą piękną planetę.