Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Prace plastyczne (Dzień Czekolady)

Prace plastyczne na Dzień Czekolady

Dzień Czekolady nie polega wyłącznie na jedzeniu czekolady. To też świetna okazja do tego, aby zainspirować dzieci do wykonywania ciekawych prac plastycznych, które miałyby jeden mianownik – czekoladę. Inspiracje i pomysły na prace plastyczne, które można by wykonać w tym dniu, zawarliśmy właśnie w tej kategorii. Znajdziesz tutaj wskazówki, jak zrobić rozmaite słodkości i to bez użycia mąki! „Jak to?!” – pytasz. W bardzo prosty sposób! Proponowane przez nas smakołyki powstaną z papieru, a spoiwem będzie dziecięca wyobraźnia!

Łatwe prace plastyczne na Dzień Czekolady, które proponujemy, szczególnie dedykowane są młodszym dzieciom, które nie mogą jeszcze korzystać z piekarnika (nawet przy pomocy osób dorosłych). Maluchy uwielbiają kolory, a więc nasze kreatywne zabawy dla dzieci powinny zaspokoić ich plastyczny głód w trakcie trwania czekoladowego święta.

Kreatywne zabawy, które tu zaproponowaliśmy, mogą być jedynie wstępem do autorskiego scenariusza, który przygotujesz specjalnie z okazji obchodów Dnia Czekolady. Pozwól swojej wyobraźni płynąć niczym fontanna czekolady i wymyślaj pomysłowe prace plastyczne dla dzieci, które znajdują się pod Twoją opieką!

Pin It on Pinterest