Przedstawiamy: Pudełka świąteczne do druku.

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Pudełka świąteczne do druku

 

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu. Kliknij miniaturę aby zobaczyć większy podgląd.

Czy wczuwasz się już w świąteczny nastrój?

Nie mogliśmy się oprzeć, aby zrobić też trochę małych świątecznych pudełek na prezenty. Śliczne świąteczne szablony na pudełka do których włożysz drobne upominki i prezenty albo zadania do kalendarza adwentowego dla dzieci. 

Oto jak zrobić własne pudełka na prezenty w kształcie Mikołaja, pingwina, bałwanka, renifera a nawet uroczych domków z papieru. Przygotowaliśmy mnóstwo szablonów świątecznych do druku PDF i to za darmo.

1. Zacznij od wybrania szablonu, następnie go wydrukuj na grubym papierze lub kartonie.

2. Wytnij szablony i lekko zagnij wzdłuż przerywanych linii przed złożeniem, aby uzyskać gładkie zagięcie. Nie spiesz się.

Stwórz własne urocze pudełka na prezenty choinkowe DIY, korzystając z tych bezpłatnych szablonów na świąteczne pudełeczka do wydrukowania! Dzięki nim tak łatwo jest stworzyć urocze, niezapomniane opakowanie na drobne prezenty w tym okresie świątecznym. 

Kto jest gotowy na super śliczne darmowe szablony pudełek na Boże Narodzenie do wydrukowania? 

Ręka do góry! 🙋‍♀️🙋‍♀️ Po prostu uwielbiam te małe pudełka do wydrukowania i mam nadzieję, że ty też! Urocze świąteczne szablony z motywem zimowym i bożonarodzeniowym. 

Ze wszystkich wspaniałych rzeczy związanych z okresem świątecznym myślę, że pakowanie prezentów może być moją ulubioną częścią (oraz pisanie listów do Mikołaja). Uwielbiam papier do pakowania, wstążki i metki i uwielbiam kreatywne i niepowtarzalne pomysły na pakowanie.

Dzisiaj masz szczęście, ponieważ nie tylko dzielę się niesamowitymi darmowymi szablonami na pudełka świąteczne do druku, ale również mnóstwem innych świątecznych materiałów do wydrukowania. Ale zanim obejrzysz wszystkie te urocze świąteczne materiały do ​​​​drukowania, porozmawiajmy o moich pudełkach na prezenty choinkowe.

Szablony do kalendarza adwentowego dla dzieci do tworzenia unikalnych kalendarzy, które pomogą w odliczaniu dni do Bożego Narodzenia.

17 przeuroczych szablonów do druku z pudełkami świątecznymi na prezenty oraz do kalendarza adwentowego. Spójrz tylko na te wzory, są naprawdę urocze! Słodki pingwin, do tego oczywiście szablony domku z papieru do druku do wycinania i sklejania. Niesamowita zabawa dla dzieci i dorosłych.

Myślisz aby w kreatywny i ciekawy sposób spędzić czas z przedszkolakami i swoimi dziećmi? Przygotowaliśmy ogromny zbiór świątecznych pudełek do wydrukowania jako PDF.