Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Przedstawiamy: Karty pracy: Dodawanie w zakresie 10.

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

 

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu. Kliknij miniaturę aby zobaczyć większy podgląd.

Karty pracy z dodawania do 10 do wydruku

Te darmowe karty pracy z zadaniami o dodawaniu w zakresie 10 pomagają dzieciom pracować nad umiejętnością liczenia. Oznacza to, że odpowiedź nigdy nie będzie powyżej dziesięciu. Rozpoczęcie nauki dodawania i liczenia od mniejszych sum to świetny sposób na zapoznanie przedszkolaka i ucznia z koncepcją dodawania. Czy wiesz, że możesz po wydrukowaniu umieścić poszczególne kartki w przezroczystej koszulce albo po prostu je zalaminować? Uczniowie mogą  wtedy pisać markerem suchościeralnym, zmazywać wynik i bawić się i liczyć od nowa. 

Nauka matematyki dla dzieci w klasie 1 w szkole podstawowej powinna być angażująca i zabawna. Duża czcionka, kolorowy szablon i pismo szkolne zastosowane w kartach pracy sprawiają, że jest ona dostosowana do potrzeb dziecka. Duże wyraźne cyfry napisane szkolnym pismem sprawiają, że dziecko oswaja się z wyglądem takich liczb.

Chcesz aby Twoje dziecko nauczyło się szybko i sprawnie dodawać do 10? Przygotowaliśmy świetne materiały które pomogą przedszkolakowi i uczniowi klasy 1 nauczyć się liczyć w łatwy i przyjemny sposób.

Oprócz gotowych kart pracy PDF do druku mamy również:

Czy wiesz, że nauka zrozumienia operacji i działań matematycznych to umiejętność, którą dzieci rozwijają przez pierwsze lata swojego życia. Zaczyna się rozwijać, zanim większość dzieci jeszcze pójdzie do szkoły. Więc jeśli widzisz, że Twoje dziecko jest zainteresowane cyframi i liczbami koniecznie mu w tym pomóż. Liczcie samochody, schody, liście, kasztany czy kwiatki. Następnie składajcie je w zbiory i dodawajcie na mniejszych a potem na większych liczbach. My z radością pomagamy dzieciom doskonalić ich umiejętności i budować solidne podstawy matematyki.

Jedną z podstawowych operacji matematycznych, którą uczą się dzieci w przedszkolu i w klasie 1, jest dodawanie. Opanowanie tej umiejętności wymaga wielu ćwiczeń, dlatego właśnie powstała ta strona abyś razem z dzieckiem mógł ćwiczyć naukę dodawania. Nasze darmowe karty pracy do druku na pewno Wam w tym pomogą.

Czy wiesz, że przygotowaliśmy również zadania tekstowe dla klasy 1 w zakresie 10 do druku. Podczas rozwiązywania zadań z treścią zadaniem ucznia jest zapoznać się z tekstem polecenia, obliczenie go i dodanie wskazanych liczb do siebie. Początkowo może to przysparzać trochę problemów, jednak praktyka czyni mistrza!

Klasa 1

Matematyka

Karty pracy

Szkoła podstawowa

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This