EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dwuznaki i zmiękczenia (Nauka pisania)

Nauka pisania dwuznaków i zmiękczeń – karty pracy PDF do druku

Jeśli Twoje dzieci są na etapie nauki liter, to jest to post dla Ciebie! Ucz się alfabetu za pomocą praktycznych zajęć, które są wciągające i przyjemne dla małych dzieci!

Przygotowaliśmy zbiór kart pracy z dwuznakami i zmiękczeniami do druku. Z naszymi materiałami nauka literek będzie przyjemnością i zabawą.

Jest to materiał dla przedszkolaków i uczniów klas, 1, 2 i 3. Mamy nadzieje, że przygotowane przez nasz szablony z dwuznakami będą przydatne podczas nauki literek i alfabetu.

Karty pracy stworzone przez nasz służą do nauki, utrwalenia i poszerzenia wiedzy z języka polskiego uczniów klas 1, 2 i 3. Gotowe szablony do wydrukowania są darmowe i przygotowane z myślą o najmłodszych. Na pewno urozmaicą lekcję języka polskiego i wprowadzą dzieci w świat dwuznaków i zmiękczeń. Wykonaj wszystkie ćwiczenia a zobaczysz że to fajna zabawa.

Każdy dwuznak i zmiękczenie składa się z kilku kart pracy do druku.

Znajdziesz tu obrazek lub symbol który zaczyna się na literę dwuznaku lub zmiękczenia. Poprzez skojarzenie dzieciom będzie łatwiej zapamiętać dany materiał.

Dodatkowo w linii umieściliśmy pisanie po śladzie, aby maksymalnie wykorzystać potencjał szablonu do druku.

Nauka pisania dwuznaków i zmiękczeń dla dzieci do wydrukowania jest dodatkowo kolorowanką. Uczniowie klas 1 – 3 na pewno chętniej będą wykonywać ćwiczenia kiedy połączymy edukację z zabawą.

Zobacz także: