EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Plakaty (Dzień strażaka)

Plakaty A4 i XXL do druku na Dzień strażaka

Strażacy codziennie ryzykują zdrowiem i życiem, aby ratować nas przed niebezpieczeństwami. To bardzo odważne osoby, które niczego się nie boją! Warto odwdzięczyć się im świętując ich dzień – Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji razem z koleżankami i kolegami możesz przygotować dekorację związaną z tym zawodem. W tej kategorii znajdziesz zaprojektowane przez nas plakaty – to świetna inspiracja na gazetkę szkolną. Taki plakat stanowi bardzo ładne centrum takiej gazetki. 

Znajdziesz tutaj różne plakaty, więc na pewno któryś Ci się spodoba. Ważne jest, abyś wiedział, że występują w dwóch rozmiarach: klasycznym A4 oraz zaskakującym XXL, który zawiera w sobie kilka tradycyjnych kartek ze standardowej drukarki. Takiego wielkiego plakatu trudno nie zauważyć! 

Plakaty do druku (PDF) są zupełnie darmowe. Jeśli więc chcesz wydrukować wszystkie – droga wolna! Nawiązując do samego procesu drukowania, nie musisz się obawiać, że wraz z ich ściąganiem, ściągniesz na dysk twardy swojego komputera niechcianego wirusa, ponieważ wcale nie musisz tego robić. Plakaty na Dzień Strażaka możesz wydrukować bezpośrednio z naszej strony internetowej!