Napisy (Dzień Strażaka)

Napisy do druku na Dzień Strażaka

Jeśli z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka planujesz wykonać szkolną lub przedszkolną gazetkę, nie może zabraknąć na niej wyrazistych napisów, które mówiłyby wyraźnie, z jakiej okazji została ona przygotowana. Napisy na Dzień Strażaka, które specjalnie na tę okazję zaprojektowaliśmy, z pewnością Ci się spodobają. Wśród nich znajdziesz zarówno napisy wypełnione grafikami związanymi ze strażakami, a także girlandy do druku, które należy rozwiesić na dekoracyjnych sznurkach lub barwnych wstążeczkach. Co więcej, zaprojektowaliśmy również napisy z numerami alarmowymi, które każdy powinien obowiązkowo znać. A czy Ty znasz te numery?

Nasze napisy z okazji Dnia Strażaka przeznaczone do druku, wydrukujesz bardzo łatwo i szybko. Abyś był pewien, że nie ściągniesz razem z nimi wirusa na dysk twardy używanego komputera, napisy możesz drukować bez ściągania, wprost z naszej strony internetowej. 

Napisy na Międzynarodowy Dzień Strażaka zapisane są w pliku PDF, także nie powinno być problemu z ich otwarciem oraz ewentualnym zapisaniem. Staramy się zrobić wszystko, aby korzystanie z naszych dekoracji było jak najprostsze. Zajrzyj do innych kategorii związanych z Dniem Strażaka i stwórz niesamowite ozdoby podkreślające ważność tego bohaterskiego zawodu.

Pin It on Pinterest