Plakaty (Walentynki)

Plakaty A4 i XXL do druku na Walentynki

Walentynki to okazja, na którą koniecznie trzeba  wykonać piękne ozdoby w szkolnej lub przedszkolnej sali. Inspiracja na gazetkę szkolną, którą chcemy Ci przedstawić, to plakaty. Znajdziesz tutaj kilka ich wersji, które dostępne są w kilku rozmiarach. A4 to tradycyjna kartka ze zwykłego bloku, jednak rozmiar XXL to coś nowego. To aż cztery kartki A4! Z pewnością przyciągnie uwagę każdego, kto wejdzie do pomieszczenia!

W tej kategorii znajdziesz plakaty do druku (PDF), które idealnie wpasowują się w klimat tego święta. Widać na nich serduszka, zakochane pary, misie… To idealna grafika na Dzień Świętego Walentego. Możesz je wydrukować w dowolnej ilości, ponieważ są całkowicie darmowe. Dodatkowo, nie musisz ściągać ich na dysk komputera, wystarczy wydrukować je bezpośrednio z naszej strony www.

Walentynki to święto miłości. Zobacz inne nasze kategorie, w których zawarliśmy sporo propozycji na ten dzień. Kartki walentynkowe, drobne upominki, a nawet scenariusze na przedstawienia z okazji Dnia Świętego Walentego… To będzie wyjątkowy dzień!

Pin It on Pinterest