EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Laurki (Walentynki)

Laurki do druku na Walentynki

Dzień Świętego Walentego najbardziej kojarzy się z wymianą charakterystycznych kartek przez zakochane w sobie osoby lub takie, które po prostu darzą się głębszą sympatią. Kartki i laurki takie noszą, od nazwy święta, miano „walentynek”. Taką kartkę niewątpliwie jest bardzo miło otrzymać! Czy jest osoba, której chciałbyś podarować walentynkę? W tej kategorii znajdziesz kilka propozycji kartek i laurek walentynkowych, więc na pewno znajdziesz taką, która spodoba się Twojej sympatii lub Twojemu przyjacielowi, czy przyjaciółce. Nasze kartki są podzielone na dwie części: z napisami i bez napisów. Do Ciebie należy wybór, jak wyglądać będzie Twoja walentynka.

Kartki na Dzień Świętego Walentego wydrukujesz z naszej strony zupełnie za darmo. Dodatkowo, wcale nie musisz ściągać ich na dysk komputera, przy którym aktualnie pracujesz. Wystarczy wydrukować wybraną kartkę bezpośrednio z naszej strony internetowej! To duże udogodnienie, prawda? `

Wydrukuj walentynkę z naszej strony www, udekoruj ją po swojemu i wręcz ją swojej własnej „Walentynce” lub „Walentemu”. Nie wstydź się! Powodzenia!