Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Dekoracje (Tłusty Czwartek)

Dekoracje A4 i XXL do druku na Tłusty Czwartek

Tłusty Czwartek w przedszkolu to bez wątpienia wyjątkowo smaczne święto. Jest to dzień, który zapowiada ostatni tydzień karnawału. Z tej okazji dozwolone jest objadanie się, a symbolem tego dnia jest… pączek! W tej kategorii znajdziesz przygotowane przez nas dekoracje A4 i XXL na Tłusty Czwartek – głównie pączki, ale także inne ciasta oraz czekoladki. Dzięki nim Wasza gazetka szkolna będzie prezentowała się wyjątkowo apetycznie, a oglądającym ją widzów będzie dosłownie leciała ślinka…

Spraw, aby dekoracje, które zagoszczą w szkolnej lub przedszkolnej sali z okazji Tłustego Czwartku zachęcały do słodkiego zgrzeszenia. Korzystając z naszych ozdób, które przygotowane są do druku PDF za darmo z pewnością Ci się to uda! Szablony do druku już na Ciebie czekają. Nie musisz ściągać ich na dysk twardy komputera, z którego właśnie je ściągasz. Wystarczy, że wydrukujesz je bezpośrednio z naszej strony internetowej.

Jak pewnie zauważyłeś, nasze ozdobne pączki dostępne są w dwóch rozmiarach. Jeden z nich, A4, to tradycyjna kartka z bloku rysunkowego, zaś XXL to rozmiar zawierający w sobie aż cztery takie kartki. Trudno będzie minąć dekorację w takim rozmiarze! Ogromna dekoracja do wydrukowania, jedyna w swoim rodzaju.

Pin It on Pinterest