EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Plakaty (Dzień Teatru)

Plakaty A4 i XXL do druku na Dzień Teatru

W tej kategorii znajdziesz zaprojektowane przez nas plakaty specjalnie na Międzynarodowy Dzień Teatru, który obchodzimy 27 marca. Ta niewątpliwa inspiracja na gazetkę szkolną z pewnością nada pomieszczeniu teatralnego charakteru! Plakaty, które Ci proponujemy, dostępne są w dwóch rozmiarach: klasycznym A4, a także specjalnym XXL, który zawiera w sobie aż cztery kartki z tradycyjnej drukarki. To naprawdę duży plakat! Gwarantujemy, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. 

Plakaty w tej kategorii przeznaczone są do druku (PDF), a co więcej – wydrukujesz je całkowicie za darmo! Druk nie zajmie więcej niż kilka sekund. Nie musisz bowiem ściągać całego pliku na dysk twardy komputera, z którego aktualnie korzystasz. Wystarczy wydrukować go bezpośrednio z naszej strony internetowej. To naprawdę nic trudnego!

Plakaty wyglądają fantastycznie jako część gazetki szkolnej, ale także jako osobna dekoracja. Dobrze sprawdzi się również jako plakat informujący o przedstawieniu teatralnym lub imprezie organizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru.