Przedstawiamy karty pracy typu Wyklejanki na Lato i wakacje.

 

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Karty pracy: Wyklejanki: Lato

 

Podgląd wybranych grafik:

Cały zestaw zawiera 10 kart pracy.

Niezależnie od tego, w jaki sposób zdecydujesz się zastosować letnie i wakacyjne karty pracy do druku jesteśmy pewni, że zapewnią one dzieciom zajęcie i doskonalenie ważnych podstawowych umiejętności.

Arkusze do kropkowania markerem albo wyklejania plasteliną mogą pomóc Twojemu dziecku rozwinąć koordynację ręka-oko, umiejętności motoryczne i siłę palców.

Dzieci coraz częściej trafiają do szkół i przedszkoli ze słabymi zdolnościami motorycznymi i zręcznością manualną. Jedno z badań wykazało, że sprawność manualna dzieci w wieku przedszkolnym była słabsza z uwagi na czas jaki poświęcały na spędzanie czasu przed telewizorem. Co wiało się ze słabszą zdolnością motoryczną.

Letnie szablony z kartami pracy to wyklejanki są to kontury przedmiotów, w miejsca pustych pól wstaw kolorowym markerem kropki. Jest to jeden ze sposobów na wzmocnienie ręki.

Markery. Są masywne, łatwe do trzymania przez małe dzieci i dają dużo zabawy. Umożliwienie dziecku zdejmowania i zakładania nasadki zapewnia również doskonałą ćwiczenie motoryki precyzyjnej.

Wykorzystaj te karty pracy podczas świąt takich jak na przykład Dzień Kropki, dzieci będą zachwycone.