Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Przedstawiamy: Karty pracy: Dni tygodnia.

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

 

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu. Kliknij miniaturę aby zobaczyć większy podgląd.

Przedstawiamy karty pracy na dni tygodnia dla przedszkolaków i uczniów klas 1, 2, 3. Karty pracy są przygotowane jako plik PDF gotowy do wydrukowania zupełnie za darmo. Wystarczy kliknąć ikonkę drukarki nad podglądem pliku i gotowe! Już nie musisz nosić dziesiątek segregatorów z dodatkowymi materiałami dla swoich podopiecznych wystarczą nasze karty pracy z matematyki dla klas 1, które zawsze są dostępne bez opłat i rejestracji. 

Kolorowa i miła dla oka grafika na pewno spodoba się przedszkolakom i uczniom, a wersja czarno biała jest bardziej przyjazna dla drukarek i zapewnia dodatkowe zadanie z kolorowania. Mamy nadzieję, że dzięki naszym ćwiczeniom zajęcia będą ciekawsze i bardziej angażujące dzieci.

W kartach pracy dzieci muszą dopasować dzień tygodnia do cyferki co ćwiczy spostrzegawczość, utrwala znajomość cyfr i kolejność dni tygodnia. W kolejnej karcie pracy kredki z nazwami dni tygodnia należy powycinać (ćwiczenie motoryki małej) i poukładać w odpowiedniej kolejności (można je też przykleić do innej kartki) . Ostatnia karta to powtórzenie tego samego ćwiczenia, ale w wersji czarno białej – do wycięcia, pokolorowania i przyklejenia.

Zobacz także quizy / ćwiczenia interaktywne:

Klasa 1

Matematyka

Karty pracy

Szkoła podstawowa

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This