Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Dyktando – NIE z różnymi częściami mowy

Przedstawiamy: Dyktando – NIE z różnymi częściami mowy.

Poniższe dyktando można:

 • Rozwiązać online – klikając odpowiednie pola poniżej
 • Pobrać – klikając przycisk „Pobierz zadanie” pod tekstem
 • Odsłuchać – klikając w zielony przycisk

Powyższe dyktando przygotowaliśmy z myślą o wszystkich tych, którzy mają trudności z pisownią NIE z różnymi częściami mowy. Niezależnie od tego czy chodzisz do klasy 6, 7 czy 8 szkoły podstawowej, czy jesteś uczniem liceum, czy już absolwentem. Jeśli chcesz poćwiczyć swoje umiejętności dobrze trafiłeś. Ponieważ nasz serwis nie wymaga rejestracji, logowania czy opłat możesz korzystać z naszych dyktand na pisownię RZ i Ż czy na pisownię NIE i wszystkich innych o każdej porze dnia i nocy. Wynik ćwiczenia ( jak i samo dyktando) można pobrać w pliku PDF i wydrukować, można je też odsłuchać i napisać na kartce, ale co najważniejsze można je rozwiązać online i od razu poznać wynik. Udanej nauki.

Odrobina teorii:

2 komentarze

 1. W dyktandzie znajduje się błąd w wyrazie NIE ZAWSZE. Zaznacza się że powinno być napisane razem, a niestety tak nie jest, bowiem jest to przysłówek nie utworzony od przymiotnika, więc powinien zostań napisany rozdzielnie.

  Odpowiedz
  • Dziękujemy za zgłoszenie. Jednak w naszych testach za każdym razem pasowania „nie zawsze” (pisane rozdzielnie) jest zaznaczana jako poprawna. Może proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This