EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dekoracje A4 i XXL: Kominek świąteczny

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu.

Mieliśmy zacząć przygotowywać inne materiały do druku, jednak poprosiliście nas o stworzenie dekoracji XXL z kominkiem świątecznym. Rozumiemy ten gorący czas przedświąteczny. Wszyscy szykują się powoli do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Mikołajek. Chcecie przygotować swoje klasy w szkole i sale w przedszkolu na nadejście Świętego Mikołaja. A jak Mikołaj ma się dostać do dzieci jeśli nie ma kominka?

Nic się nie martwcie!

Przygotowaliśmy dla Was śliczne dekoracji z kominkiem świątecznym do druku. Mało tego to są aż 3 różne kominki świąteczne.

Pierwszy z kominków do druku PDF jest z cegły, pali się z nim ogień, a na kominku Wisza skarpety świąteczne, które czekają na prezenty. Prawda, że to uroczy widok?

Drugi kominek świąteczny do druku jako dekoracja A4 i XXL dodatkowo na kominku stoją ozdobne świeczki oraz zawieszone są dekoracje świąteczne. W kominku pali się ogień. Taki widok napawa i przybliża nam już klimat świąt, prawda?

Trzeci z kominków świątecznych jest naprawdę spory! Pali się w nim świąteczny ogień, który ogrzewa pomieszczenie. Nad ogniem zawieszony jest łańcuch z bombkami. A nad łańcuchem wiszą obrazki, na pewno są na nich zdjęcia szczęśliwej rodziny.

Nie mogliśmy się zdecydować, który z tych kominków wybrać, dlatego umieściliśmy wszystkie trzy! A Wam który najbardziej się podoba?

Prześliczne dekoracje z kominkiem na Boże Narodzenie czekają tylko aż je wydrukujesz. Wszystkie są jako PDF przygotowane do darmowego druku.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest