EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dekoracje XXL do druku: Dziadkowie ekstremalni (8 szablonów)

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Na obrazku widzimy kreatywną dekorację na Dzień Babci i Dziadka, przedstawiającą seniorów w nietypowych i zabawnych sytuacjach, które odzwierciedlają aktywność i radość życia. Każda z postaci – od dziadka na deskorolce, babci z ciastem, po motocyklistów – reprezentuje energię i entuzjazm, których często nie przypisuje się starszym osobom.

Te dekoracje w rozmiarze XXL to fantastyczny sposób, by uczcić ten wyjątkowy dzień w przedszkolu czy szkole. Po połączeniu kilku kartek tworzą dużą, żywą dekorację, która może stanowić centralny punkt każdej uroczystości. To również wspaniała okazja, by porozmawiać z dziećmi o stereotypach związanych z wiekiem oraz pokazać, że babcie i dziadkowie mogą być równie dynamiczni i pełni pasji co młodsze pokolenia.

Wyobraźmy sobie te wielkoformatowe ilustracje zdobiące ściany sali, podczas gdy dzieci recytują wiersze czy śpiewają piosenkę dla dziadków. Można także zachęcić uczniów, aby wspólnie stworzyli własne dekoracje, dodając osobiste akcenty do gotowych wzorów, co uczyni uroczystość jeszcze bardziej osobistą i pamiętną.

Zapewnij swoim uczniom niezapomniane doświadczenie i udekoruj przestrzeń w sposób, który odzwierciedli nowoczesne i pełne energii oblicze seniorów. Nasze dekoracje na Dzień Babci i Dziadka to doskonały sposób, by wyrazić szacunek i miłość, jednocześnie bawiąc się i ucząc.

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest