EduZabawyLogo

Polub nas:

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Reklama:

Plakaty (Dzień Europy)

Plakaty A4 i XXL do druku na Dzień Europy

Czy wiesz, kiedy przypada Dzień Europy? Tak, to dzień 9 maja! W tym dniu w roku 2003 Polska weszła do Unii Europejskiej, której symbolem są żółte gwiazdy ułożone w okrąg na granatowym tle. Z tej okazji przygotowaliśmy plakaty upamiętniające to wydarzenie. Inspiracja na gazetkę szkolną, którą niewątpliwie są przygotowane przez nas plakaty, możesz wydrukować bezpośrednio z naszej strony internetowej, bez konieczności ściągania ich na dysk twardy komputera, z którego aktualnie korzystasz. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że ściągniesz niechcianego wirusa. 

Plakaty do druku PDF zaprojektowane specjalnie na Dzień Europy różnią się między sobą, dzięki czemu w pomieszczeniu, w którym je rozwiesisz, z pewnością nie będzie nudno. Możesz wykorzystać je jako osobne ozdoby albo jako integralna część gazetki szkolnej, bądź przedszkolnej. Z racji, że są one darmowe, bez problemu możesz wydrukować je wszystkie i to w dowolnej ilości! 

Plakaty na Dzień Europy do druku to świetna metoda na przypomnienie wszystkim o tym wydarzeniu. Możesz rozwiesić je nie tylko w swojej klasie, ale w całej szkole lub w przedszkolu. Nie zapomnij poprosić swojej nauczycielki o pozwolenie!