EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Podziękowania dla rodziców uczniów

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo serię eleganckich i wzruszających podziękowań dla rodziców uczniów, które zostały starannie przygotowane, aby wyrazić wdzięczność za współpracę w mijającym roku szkolnym. Są one dostępne do pobrania jako wysokiej jakości pliki PDF, które można łatwo wydrukować.

Każde podziękowanie jest zaprojektowane z myślą o estetyce i emocjonalnym przekazie. Oferujemy je w różnych stylach, aby każdy mógł znaleźć coś, co najlepiej wyrazi jego indywidualne uczucia i doceni wkład rodziców w życie szkolne.

Wyrażając szacunek i uznania dla rodziców, nasze podziękowania podkreślają ich znaczący wkład w atmosferę współpracy, zaangażowanie w działania na rzecz szkoły, a także nieocenione wsparcie w edukacji i wychowaniu uczniów. To doskonały sposób na uświetnienie uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i wybrania wzoru podziękowań, który będzie pamiątką pełną ciepła i wdzięczności, a zarazem pięknym symbolem uznania dla wszystkich rodziców. Zapraszamy do pobrania i personalizacji własnych podziękowań dla rodziców.

Przykładowy tekst do podziękowania dla rodziców uczniów:

„Szanowni Rodzice,

W imieniu całej społeczności szkolnej pragniemy przekazać wyrazy głębokiego uznania za Wasze zaangażowanie i wsparcie, które miały ogromny wpływ na życie naszej szkoły. Wasze poświęcenie, energia i nieustanne wsparcie są nieocenionymi składnikami naszego wspólnego sukcesu.

Dziękujemy za liczne godziny poświęcone na organizację wydarzeń szkolnych, wolontariat, wspieranie projektów oraz każdego dnia budowanie atmosfery współpracy i wzajemnego szacunku. To właśnie dzięki Wam nasza szkoła jest miejscem, gdzie każde dziecko ma szansę rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Wasz wkład w edukację i wychowanie dzieci jest nie do przecenienia. Dziękujemy za wszelkie słowa otuchy, cenne rady, uśmiech i dobroć, które codziennie wnosiły do naszej szkolnej rodziny ciepło i optymizm.

Jesteśmy dumni, że możemy współtworzyć tak wspaniałą społeczność, i jesteśmy wdzięczni za każdy moment spędzony wspólnie na rzecz naszych dzieci.

Z serdecznymi podziękowaniami i najlepszymi życzeniami dla całej Waszej Rodziny,

[Nazwa Szkoły/Przedszkola]

[Dyrektor]

[Rada Pedagogiczna]”

Podgląd wybranych grafik:

6 komentarzy

 1. Bardzo dobra i pomocna nauczycielom strona.Dziękujemy

  Odpowiedz
 2. Super sprawa jestem pod wielkim wrażeniem

  Odpowiedz
 3. Witam. Bardzo podba mi sie podziekowanie dla rodziców nr 3 i 4, ale nie mogę ich wydrukować ponieważ widnieje na nich napis . Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  • Proszę kliknąć zieloną ramkę z napisem „Kliknij tutaj aby wydrukować grafiki”.

   Odpowiedz
 4. Jak wydrukowac podzieńkowanie? Nie widze ikonę drukarki?

  Odpowiedz
  • Trzeba kliknąć zieloną ramkę z napisem “Kliknij tutaj aby wydrukować grafiki” a następnie ikonę czerwonej drukarki. Druk nie działa na smartfonach.

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest