EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Gratulacje dla rodziców

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy Państwu wyjątkową kolekcję listów gratulacyjnych dla rodziców wraz z tekstem, dostępnych do wydrukowania bezpłatnie w formacie PDF. Listy do wypisania i uzupełnienia zostały starannie opracowane, aby wyrazić uznanie i podziękowania dla rodziców i opiekunów za ich wkład w rozwój edukacyjny i wychowawczy dzieci w zakończonym roku szkolnym i przedszkolnym.

Każdy list gratulacyjny jest hołdem dla poświęcenia, ciężkiej pracy oraz wspierającej roli, jaką pełnią rodzice w procesie nauki i wychowania. Zawierają one wyrazy uznania dla uczniów za ich osiągnięcia, a także gratulacje i najlepsze życzenia skierowane do całej rodziny.

Listy z gratulacjami dla rodziców są przygotowane w estetycznym i czytelnym układzie, gotowe do wydrukowania i wręczenia podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego lub przedszkolnego. To doskonały sposób, aby podkreślić ważne momenty w życiu edukacyjnym dziecka i dać wyraz wdzięczności rodzicom za ich nieocenione wsparcie.

Zachęcamy do skorzystania z naszych zasobów, które stanowią wyraz naszego wspólnego docenienia wkładu rodziców w sukcesy ich dzieci. Zapraszamy na naszą stronę, aby znaleźć list idealnie pasujący do wyjątkowego charakteru każdego pożegnania szkolnego i przedszkolnego.

Przykładowy tekst do listu gratulacyjnego dla rodziców.

„Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że starania i zaangażowanie Waszego dziecka w minionym roku szkolnym nie umknęły naszej uwadze. Jako Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna, jesteśmy pełni podziwu dla jego/jej wytrwałości i zaangażowania, które przyczyniły się do osiągnięcia znaczących sukcesów.

Wasze dziecko wykazało się nie tylko imponującymi wynikami w nauce, ale również wzorowym zachowaniem oraz odpowiedzialnym podejściem do powierzonych mu/jej obowiązków uczniowskich. Takie postawy zasługują na nasze szczególne uznanie i są dla nas potwierdzeniem, że wspólny wysiłek szkoły i domu przynosi najlepsze owoce.

Z całego serca gratulujemy Państwu i Waszemu dziecku dotychczasowych sukcesów i z zadowoleniem będziemy obserwować dalszy rozwój tak wspaniałych umiejętności i talentów.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy nieustającej radości oraz dalszych wspaniałych osiągnięć edukacyjnych, które z pewnością będą kształtować przyszłość Waszego dziecka.

Z wyrazami szacunku,

[Dyrektor i Rada Pedagogiczna]”

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest