EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dzień Taty (Kolorowanki online)

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do drukowania   oraz    Kolorowanki online

 

Kolorowanki online i do pobrania na Dzień Taty

Dzień Taty obchodzony jest na całym świecie w różnych terminach. Jednak każdemu tacie tego dnia na pewno będzie miło jeśli otrzyma śliczna laurkę wykonaną przez syna lub córkę. Dzień Ojca jest ważnym świętem, własnoręczna kolorowana na pewno wzruszy nie jednego ojca. 

Przygotowaliśmy śliczne, urocze łatwe i trudne kolorowanki dla dzieci. Malowanki można kolorować online albo wydrukować i udekorować według pomysłu. Rysunki z Superbohaterem,

Albo Najlepszym Tatą na Świecie są urocze i tatusiom na pewno będzie bardzo miło. Sposób dekorowania i kolorowania zależy od wieku i umiejętności dziecka. Dla najmłodszych mamy przygotowane kolorowanki z wyraźnymi i grubymi konturami. Dla dzieci starszych wzory są nieco trudniejsze, jest więcej detali do pokolorowania. Dodatkowo w niektórych kolorowankach na Dzień Taty umieściliśmy napisy, które stanowią dekoracje oraz element edukacyjny dla dziecka. Mnóstwo darmowych szablonów do kolorowania na Dzień Ojca, sprawdź wszystkie malowanki i wybierz taką która jest najbardziej podobna do Twojego taty. Tak wiele kolorowanek do wyboru!

Własnoręczny prezent dla Taty to jest to z tego tatusiowie uciesza się najbardziej.