Pomysły na prezenty i upominki do druku dla uczniów i przedszkolaków na rozpoczęcie roku

Przedstawiamy: Pomysły na prezenty i upominki do druku dla uczniów i przedszkolaków na rozpoczęcie roku.

Chociaż lato jest całkiem niesamowite, jest coś naprawdę wyjątkowego w poznawaniu nowych uczniów i przedszkolaków po raz pierwszy. 

Całe podekscytowanie i ciekawość na ich twarzach są po prostu niesamowite. Poza tym to idealny czas, aby zacząć budować serdecznej więzi między przedszkolem lub szkołą, a rodzicami i dziećmi.

Myślę, że można śmiało powiedzieć, że większość przedszkole i szkół organizuje jakiś rodzaj spotkania z nauczycielem. Bez względu na to, jak to nazwiesz, adaptacja, zapoznanie, przychodzenie, aby zobaczyć klasę i nowego nauczyciela to wielka i dość stresująca sprawa w życiu przedszkolaków i uczniów.

Samo spotkanie z nauczycielem, poznanie nowych kolegów, spacer po sali albo po klasie jest wystarczająco ekscytujące dla dzieci. Jeśli myślisz o jakimś niedrogim, prostym lecz efektownym prezencie do druku na rozpoczęcie albo początek szkoły i przedszkola, aby powitać dzieci to ten wpis jest skierowany do Ciebie. 

Pamiętaj, że takie wręczanie upominków jest opcjonalne nie musisz tego robić jeśli nie masz na to ochoty. Brak takiego prezentu do druku nie sprawia przecież że jesteś mniej niesamowitym nauczycielem.

Jeśli jednak postanowisz prezenty lub drobne upominki dla uczniów to przedstawiamy kilka pomysłów. Mamy nadzieję że Ci się spodobają. Wszystkie nasze szablony są oczywiście do druku oraz do edycji.

Darmowy upominek lub prezent na koniec  i początek roku szkolnego i przedszkolnego do wydrukowania od nas!

Czas biegnie nieubłaganie, niedawno było zakończenie roku szkolnego, a tu za kilka dni ponownie rozpoczęcie roku szkolnego. Wakacje zleciały niesamowicie szybko! Mamy nadzieje, że zarówno nauczyciele, jak i dzieci i rodzice naładowali akumulatory i są gotowi na nowy rok w szkole i przedszkolu.

Celem tego wpisu jest pokazanie, że prezenty i upominki do druku na początek i koniec roku szkolnego i przedszkolnego nie muszą kosztować dużo. Nasze nie kosztują nic, są zupełnie z darmo! 

Niektóre z tych zawieszek, etykiet, dyplomów, medali, odznak czy prezencików mogą być używane przez nauczycieli do wręczenia uczniom w klasie, a niektóre mogą być również używane przez dzieci do przekazywania ich nauczycielom z okazji Dnia Nauczyciela albo również na początek nowego roku szkolnego. Będą wspaniałym podziękowaniem dla rodziców, wychowawcy, dyrektora i grona pedagogicznego.

Tak czy inaczej – są łatwe do wydrukowania i możesz z nich korzystać, jak chcesz! O ile ich nie sprzedajesz, to jest surowo zabronione!

Miłego tworzenia i obdarowywania się nawzajem! Jeśli potrzebujesz pomocy z pobieraniem lub potrzebujesz inspiracji, jak z nich korzystać, napisz do mnie lub skomentuj poniżej. Zawsze służę pomocą!!! ZAWSZE możesz oznaczyć nas także na Facebooku i Instagramie!

Poniżej przedstawiamy gotowe szablony do druku oraz do edycji.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This